Zbigniew Stonoga wraca na Facebooka. Biznesmen zajmujący się ostatnimi czasy głównie działalnością charytatywną, mierzy się z plagą zgłoszeń jego profilu, co powoduje, iż administracja Facebooka kasuje jego strony. Bezpieczna jest póki co strona Fundacji, za pośrednictwem której Stonoga kontaktuje się z fanami. 

Liczba fanów Stonogi rośnie w lawinowym tempie. O 3 w nocy w ciągu kilkunastu minut nową stronę polubiło ponad 500 osób. Jednakże, przeciwnicy biznesmena już zapowiedzieli, że ponownie będą „zgłaszać fanpage do administracji Facebooka ze względu na nieodpowiednie treści”. Mało tego, chcą zlikwidować również stronę jego Fundacji, na którą Stonoga wrzuca informacje o swoich charytatywnych akcjach.

– Proponuję przy okazji zgłosić też stronę Fundacji, jako wyłudzanie pieniędzy, bowiem FIZS według deklaracji nie prawa przeprowadzać zbiórek i nie działa w celach charytatywnych – piszą przeciwnicy.

Stonoga uważa, że są to hejterzy, kłamcy i ludzie ze służb, którzy chcą go zniszczyć. Wraca na Facebooka z nową stroną, o czym poinformował za pośrednictwem fanpage’a Fundacji. Nie wiadomo jak długo strona wytrzyma, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że uda się odbudować bazę fanów. Ta w szczytowym momencie wynosiła ponad 620 000 internautów.

NOWY ADRES STRONY ZBIGNIEW STONOGA – LINK

ADRES STRONY FUNDACJI (tam poza akcjami charytatywnymi biznesmen kontaktuje się z fanami, gdy usuną mu kolejną stronę) – LINK

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Article source: http://pikio.pl/zbigniew-stonoga-wraca-na-fb-jest-nowy-adres-strony/