Dziennikarz TVN i Polityki, Kuba Wojewódzki, w swoim felietonie złośliwie zakpił z Kingi Dudy i prezydenta RP. To z okazji sesji fotograficznej, w której wzięła udział córka Andrzeja Dudy.

Zdjęcia, które wykonał Kindze Dudzie jej znajomy fotograf, wywołały w sieci mnóstwo szumu, mimo iż w żaden sposób nie były kontrowersyjne. Jednakże, część portali podała, iż po wspomnianej sesji córka prezydenta rozstała się z chłopakiem, który był zazdrosny. Z tego powodu zdjęcia były komentowane przez celebrytów.

Swoją opinię postanowił wyrazić również Kuba Wojewódzki. W swoim felietonie dla Polityki odniósł się do sesji Kingi Dudy oraz występie Igi Lis (córki redaktora naczelnego Newsweeka) na pokazie mody MMC.

– Oto kolejny pojedynek. Wielcy ojcowie i ich popularne córki. Kinga Duda i Iga Lis zadebiutowały ostatnio z sukcesem na wybiegu. Modelka to osoba, która sobą reklamuje pomysły innych. Pod tym względem w rodzinie prezydenta jest to już tradycja – napisał.

We wspomnianym fragmencie jest zawarta złośliwa sugestia, jakoby Kinga Duda reklamowała pomysły innych, tak jak prezydent reklamuje pomysły Jarosława Kaczyńskiego.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: Polityka

Article source: http://pikio.pl/wojewodzki-kpi-z-kingi-dudy-i-prezydenta/