W Rosji dochodzi do awantur z udziałem uchodźców wracających z Norwegii

Dodane przez Lipinski

Opublikowano: Wtorek, 02 lutego 2016 o godz. 14:02:00

 

Do Rosji zaczęli wracać uchodźcy, którzy tamtędy przedostali się do Norwegii. Migranci, którzy nawykli już do tego, że wszystko im wolno próbowali zachowywać się tak jak w Norwegii. W efekcie doszło do starć z lokalną ludnością.

<!–


Czy podoba Ci si ten materia? –>
<!– –>

Opodatkuj się!

W Murmańsku grupa imigrantów próbowała zaczepiać dziewczyny w lokalnym klubie. W ich obronie stanęła grupa Rosjan. 18 migrantów trafiło do szpitala a 33 do aresztu. Żaden Rosjanin nie został aresztowany.

W Riazaniu uchodźcy zmierzający dopiero do Europy, również zaczepiali kobiety i kradli towary ze sklepów. Jedna z takich grup trafiła na „kozacki patrol”, który sprawnie wymierzył im sprawiedliwość. Uchodźcy jednak nie zostali jedynie ukarani. Kozacy postanowili ich także nauczyć języka w efekcie czego cała grupa migrantów ćwiczyła wznoszenie okrzyku „Sława WDW” (Sława wojskom powietrzno-desantowym”.

Yatakdumayu.ru/Pravda.ru/KRESY.PL


Article source: http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/w-rosji-dochodzi-do-awantur-z-udzialem-uchodzcow-wracajacych-z-norwegii&utm_source=rss&utm_campaign=rss