Szwedzkie i Polskie organizacje kobiece doradzają ożenek z muzułmaninem imigrantem , jako recepte na szczeście . Co na to młode Polki ?

Posted by miziaforum w dniu Luty 4, 2016

Szwedzkie feministki: Proszę nie brońcie nas gdy będziemy gwałcone przez imigrantów
W Szwecji feministki rozpoczęły nową kampanię przeciwko mężczyznom chcącym bronić kobiety przed gwałtami
eministki w Szwecji prowadzą kampanię przeciwko mężczyznom, którzy po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców, zamordowanej przez imigranta postanowili wymierzyć sprawiedliwość przybyszom z różnych krajów muzułmańskich.
Szwedzkim feministkom nie spodobało się takie działanie. Stworzyły one hasztag #inteerkvinna (nie twoja kobieta). Piszą o swojej nienawiści do rasizmu, faszyzmu, białych mężczyzn i innych rzeczy, które mogą być dowolnie powiązane z zajściami po śmierci pracownicy ośrodka dla tzw. uchodźców. Histeryzują, że europejczycy powstają przeciwko imigrantom.
Feministki twierdzą też, że boją się szwedzkich nacjonalistów, którzy mogą je molestować seksualnie.

barritrad.com / kresy.pl

I głos z Polski : Kinga Dunin napisała  „Martwimy się o asymilację? Nie ma lepszego sposobu na asymilację niż małżeństwo, jak wiadomo. Miłość jest w stanie pokonać wszelkie kulturowe przeszkody. Przy okazji może niektórzy zmienią schaboszczaka z kapustą na coś zdrowszego. A piękne i liczne dzieci (polskim mężczyznom, jak widać po wskaźnikach, płodzenie słabo wychodzi) staną się wspaniałymi polskimi obywatelami. Mężczyźni zaś będą mieli motywację – żona, dzieci – do wytężonej pracy.”
Zachwala „orientalną urodę książąt z Orientu”, a przy okazji uderza w mężczyzn znad Wisły: „karki z kartoflanymi nosami i ze świńskimi głowami na kiju”.

pani Kinga znana bardziej z ostatniej sprawy o gwałt , którego dokonała na jakimś polskim „karku z kartoflanym nosem który zamiast głowy miał świński ryj na patyku”

You can leave a response, lub trackback from your own site.

Article source: https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/04/szwedzkie-i-polskie-organizacje-kobiece-doradzaja-ozenek-z-muzulmaninem-imigrantem-jako-recepte-na-szczescie-co-na-to-mlode-polki/