Opublikowano: 14.01.2016 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Dyrektor oddziału wirologii w National Institute for Biological Standards and Control w Wielkiej Brytanii, Phillip Minor, przyznał, że w naszych czasach szczepionki przeciw polio OPV (doustne, zawierające wirusy) są głównym źródłem ognisk i epidemii tej choroby na świecie.

Polska należy do niechlubnej grupy krajów, w których nadal stosuje się szczepienia OPV. Zostały one zarzucone przez wszystkie kraje rozwinięte, które stosują tylko szczepionki IPV (iniekcyjne z zabitymi wirusami). Widać polskie MZ ma układy z producentami tych szkodliwych szczepionek, żeby zapewniać im zyski w Polsce. Inaczej trudno wytłumaczyć takie bezsensowne decyzje. Jest jednak nadzieja, że szczepionki OPV wreszcie zostaną wycofane z Polski wiosną br. Do tego czasu, żaden rodzic nie powinien ich podawać swemu dziecku.

Zagrożenie dla zdrowia osobniczego i publicznego stanowi nie tylko stosowanie szczepionek OPV, ale także produkcja różnych szczepionek wirusowych. W 2014 r. firma GlaxoSmithKline w Belgii spuściła 45 litrów stężonej zawiesiny wirusów polio do lokalnych ścieków. Czy spowodowało to lokalne ogniska choroby? Nie wiadomo, bo korporacyjne media ukrywają takie informacje, lecz w innych krajach (np. w Syrii, Libanie) masowe zarażenia odszczepionym wirusem polio, który znalazł się w ściekach, miały miejsce.

Autorstwo: prof. M.D. Majewska
Na podstawie: Truthkings.com, MP.pl
Źródło: Monitor-Polski.pl

download as a pdf file Plik PDF do druku

TAGI: ,
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym za pomocą formularza kontaktowego.

Komentarze można dodawać przez 7 dni od daty publikacji
3 wypowiedzi

 1. MakSym 14.01.2016 11:22

  Należałoby uzupełnić jeszcze:

  …., szczepionki MMR uszkodzenie jelit i autyzm, szczepionki HPV – ciężkie powikłania neurologiczne, szczepionki przeciw grypie – grypę i powikłania chorób górnych dróg oddechowych, dodatkowo wszystkie są rakotwórcze, skażone najrozmaitszymi wirusami, gamma-wirusami, prionami, fragmentami najrozmaitszego DNA, (wszystkie powyższe zarówno pochodzenia ludzkiego i odzwierzęcego),doprawione toksyczną chemią, metalami ciężkimi, prawdopodobnie też biologią syntetyczną made in USA (najprawdopodobniej z pozaziemskiej inspiracji).

  @Admin

  Przy okazji polecam Wywiad dr Mercoli z dr Wakefieldem na temat jego badań nad MMR – napisy PL https://www.youtube.com/watch?v=QWWqpXQLMOY

  Jakby się dało dorzucić do filmów dok. byłoby dobrze. 🙂

 2. agama 14.01.2016 12:08

  widać ludzie pokroju mengele nadal eksperymentują na Polakach

 3. mackadmin 14.01.2016 14:29

  @agama …eksperymentowali w obozach zaglady, teraz wyniszczaja i redukuja populacje.

Article source: http://wolnemedia.net/wiadomosci-ze-swiata/szczepionki-polio-powoduja-polio/