Rosyjska armia czeka na polskiego rekruta – dekret Putina rosyjska legia cudzoziemska

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 30, 2016

Miziaforum’s Blog

przypomnienie tematu MIŁO MI PO INFORMOWAC IŻ 5930 „OBCKRAJOWCÓW” UKŃCZYŁO 6 CIO MIESIECZNY KURS DLA ŻOŁNIERZY ODDZIAŁÓW SPECJALNYCH.. Z NOMINACJĄ NA PIERWSZY STOPIEŃ PODOFICERSKI  … W … 🙂 KADRY ROSNĄ !!!!!

Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał dekret, który pozwala służyć cudzoziemcom w armii rosyjskiej jako kontraktorzy(najemnicy działający na podstawie umów kontraktowych na czas określony).

Wojskowi, którzy są obcokrajowcami, mogą uczestniczyć w realizacji zadań podczas operacji wojskowych, a także w czasie konfliktów zbrojnych, zgodnie z przyjętymi zasadami i normami prawa międzynarodowego, traktatów międzynarodowych Federacji Rosyjskiej oraz rosyjskiego ustawodawstwa„- mówi dekret.

Istnieje kilka wyjątków od tej reguły, np. obcokrajowiec wobec którego toczy się postępowanie karne lub ma postawione zarzuty, bądź był karany i ma za sobą odsiadkę w więzieniu nie może być zaciągnięty pod broń w armii rosyjskiej.Ponadto dekret uznaje Ukraińską służbę wojskową dla obywateli rosyjskich mieszkających na Krymie „po przedstawieniu oryginałów dokumentów”, które potwierdzają tę służbę.

Strona internetowa prezydenta…

View original post 62 słowa więcej

You can leave a response, lub trackback from your own site.

Article source: https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/30/rosyjska-armia-czeka-na-polskiego-rekruta-dekret-putina-rosyjska-legia-cudzoziemska-2/