Rosja grozi zrzuceniem bomby atomowej na Turcję!


Sekretarz Rady Bezpieczeństwa FR Nikołaj Patruszew ostrzega: „W wypadku ewentualnej wojny z Turcją Rosja może zdecydować się na użycie broni jądrowej” MON ostrzega także, że Turcja planuje inwazję na Syrię.

Patruszew wygłosił ostrzeżenie w wywiadzie dla „Rossijskiej Gaziety” stwierdził, iż pomoc dla Ankary ze strony państw NATO wywoła mocną reakcją Kremla, która może się skończyć wojną w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozmowa z Sekretarzem Rady Bezpieczeństwa FR dotyczyła strategii bezpieczeństwa w latach 2016-2020.

Według rosyjskiego polityka, „strategicznym celem Zachodu jest zniszczenie Rosji” Podkreśla, że rosyjskie bazy są otaczane przez natowskich żołnierzy i wdrażane systemy zdolne do przechwytywania rosyjskich rakiet. W tym kontekście wspomnial tez incydent z zestrzeleniem samolotu przez Turcję.

Stwierdził, że w razie wojny Rosji z Turcją i wsparciu tej ostatniej przez NATO, wojska rosyjskie dokonają inwazję na państwa bałtyckie.

III wojna światowa? Według obrony narodowej Rosji, na pograniczu turecko-syryjskim trwają przygotowania infrastruktury wojskowej mającej pomóc we wtargnięciu na terytorium Syrii. Rozbudowywane mają być m.in. place postojowe. Na dowód przedstawiają zdjęcia z satelity.

DK/Kresy.pl/Polskie Radio

Redakcja Parezja.pl

Redakcja Parezja.pl


Foto: Wikimedia Commonsfoto: wikimedia.commons.org

Article source: http://parezja.pl/rosja-grozi-zrzuceniem-bomby-atomowej-na-turcje/

Next post From Stone Terrace to Stony Island: the push for culture-based redevelopment

Previous Article #Calais Takie sceny to norma. Kierowcy bronią ciężarówki pałą (video)

Related Posts

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *