REAKCJA MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW NA KRZYŻ symbol chrześcijan – mat. AV

Posted by miziaforum w dniu Styczeń 24, 2016

PROSZE O LINKOWANIE TEGO ARTYKUŁU ..

Grupa brytyjskich chrześcijan zrzeszona pod szyldem „Britain First” wyszła na ulice Luton w Anglii. Na ich przemarsz natychmiast zareagowała lokalna społeczność muzułmańska, która agresywnie reagowała na krzyż – najważniejszy symbol religii chrześcijańskiej.

Muzułmanie, którzy zobaczyli grupę maszerującą z krzyżem, natychmiast podążyli za nią. Byli agresywni, używali wulgaryzmów, a nawet prowokowali do bezpośredniego starcia. Nie wzruszał ich nawet fakt, że chrześcijanie eskortowani byli przez funkcjonariuszy policji.

DODAM WAM COŚ CO WIECIE ALE PRZYPOMINAM W POLSCE SĄ CZESTE PROCESJE Z WIDOCZNYMI KRZYŻAMI , PIELGRZYMKI , POGRZEBY , JEDNYM SŁOWEM WIDZI SI PRAKTYKI RELIGIJNE .

JAK MYŚLICIE CO BDZIE W POLSCE JAK TU ICH SPROWADZĄ ???

TO WAM POWIEM BEDZIE TAK SAMO TYLE ŻE GORZEJ …

===============================

VIII – KRUCJATA !! WALCZYĆ BĘDZIEMY MUSIELI W EUROPIE !! – KOŚCIOŁOWI POZOSTAWIAM FORMALNOŚĆ JEJ OGŁOSZENIA…

CZY KOMUŚ SIĘ TO PODOBA CZY NIE W OSTATECZNEJ ODSŁONIE TEGO HYBRYDOWEGO KONFLIKTU CYWILIZACJI MUZUŁMANIE NADADZĄ MU CHARAKTER RELIGIJNY !!!

I KAŻDY BIAŁY EUROPEJCZYK NAWET ATEISTA BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ OSOBIŚCIE BRONIĆ POD SZTANDAREM CHRZEŚCIJAŃSKIM ….. JEŚLI BEDZIE CHCIAŁ PRZEŻYĆ

CIEKAWOSTKA – MUZUŁMANIE O WIELE BRUTALNIEJ TRAKTUJĄ ATEISTÓW NIŻ CHRZEŚCIJAN

mało kto o tym wie

You can leave a response, lub trackback from your own site.

Article source: https://miziaforum.wordpress.com/2016/01/24/reakcja-muzulmanskich-imigrantow-na-krzyz-symbol-chrzescijan-mat-av/