Pudzianowski na swoim facebookowym profilu stwierdził, że został zaatakowany przez fundację “Hejtstop” – “Skierowaliście w moją stronę topór wojenny,droga fundacjo ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą!Mariusz Pudzianowski!!Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!!!”

Mariusz Pudzianowski twierdzi też, że wie kto na niego doniósł do prokuratury – “Zakompleksiona, sfrustrowana “kobieta” szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z “Hejtstop” za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni” 

Według “Pudziana” fundację trzeba jak najszybciej zamknąć – “Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy gwałcą w Europie kobiety i terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy “hejtstop” i jego marionetki. Zapraszam panią do rozmowy w tej sprawie .Ja jestem bardzo chętny do wymiany zdań, propozycja już padła ze strony Polsat ale z waszej strony nie ma chęci do konwersacji.”

Facebook / Kresy.pl

Article source: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/mariusz-pudzianowski-zdelegalizowac-fundacje-hejtstop-a-jej-pracownikow-rozliczyc-za-antypolonizm&utm_source=rss&utm_campaign=rss