Pudzianowski i imigranci w Calais. 30 tys. euro strat


Do jednej z ciężarówek firmy „Mariusz Pudzianowski Transport” włamali się imigranci, którzy rozkradli i zniszczyli towar na około 30 tys. euro. Kierowca został zatrzymany przez policję.

Konflikt Pudzianowskiego z imigrantami z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu narasta. Były strongman poinformował wczoraj w nocy o włamaniu imigrantów do jednej z jego ciężarówek.

– Koszt zniszczonego i rozkradzionego towaru to około 30 000 euro. Kierowca zatrzymany przez policje na 48h i kaucja 5000 euro i sprawa w sądzie. Blokada auta do wyjaśnienia! Pięknie „HEJTstop” Gdzie jesteś!? – napisał na Facebooku strongman Mariusz Pudzianowski. Kierowca został zatrzymany przez policję za „przewożenie imigrantów”.

– Polski kierowca potrzebuję pomocy ma rodzinę dzieci. Skąd kierowca ma mieć pieniądze na kaucję? Ja na pewno nie zostawię swojego pracownika bez pomocy – wyjaśnia.

Minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve ogłosił „zakaz protestów, które stanowią zagrożenie dla porządku publicznego”. Podczas gdy francuskie władze nie radzą sobie z przemocą imigrantów, ogłasza się zakaz publicznego wystąpienia Francuzów przeciwko zaistniałej sytuacji.

ndie.pl/DK

Redakcja Parezja.pl

Redakcja Parezja.pl


Szwecjaimigranci

Article source: http://parezja.pl/pudzianowski-imigranci-calais-30-tys-euro-strat/

Next post Cubs, Jake Arrieta Avoid Arbitration With Contract

Previous Article Downtown DuSable Bust Relocated for Apple Store Construction: Alderman

Related Posts

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *