Brytyjscy narodowcy z partii Britain First regularnie organizują manifestacje antyimigranckie, których ostrze skierowane jest głównie w stronę społeczności muzułmańskiej. W ostatnim pochodzie wzięli również udział imigranci z Polski. Liderka Britain First, Jayda Fransen, zaapelowała do Polaków, by tłumniej brali udział w demonstracjach. 

Manifestacja miała miejsce w Dewsbury, w hrabstwie West Yorkshire, gdzie liczna jest społeczność muzułmańska. Brytyjscy narodowcy sprzeciwiają się przyjmowaniu imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu oraz twierdzą, że wzrost liczby muzułmanów w kraju jest zagrożeniem. Ostatnio manifestowali również w dzielnicy muzułmańskiej w Luton, co skończyło się awanturą i przepychankami, które zablokowała policja.

Proszę, chodźcie z nami! Ponieważ to jest walka, która dotyczy nas wszystkich. A ja mam wielu polskich przyjaciół, pobożnych chrześcijan, którzy rozumieją, że żyją w Wielkiej Brytanii, która jest państwem chrześcijańskim. Nasz kontynent jest najeżdżany, kobiety są gwałcone, to jest nasza wspólna walka. Zaangażujcie się z nami. Jeśli żyjecie w Wielkiej Brytanii, z ochotą stosujecie się do brytyjskiego prawa i przyjmujecie brytyjską kulturę, to wstąpcie do Britain First. Wszyscy Polacy są mile widziani! – mówiła Fransen.

Kilka dni temu miały również miejsce demonstracje w Dover, które jest pierwszym celem imigrantów przedostających się przez Calais. Uczestnicy manifestacji obrzucali się kamieniami i polała się krew.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Article source: http://pikio.pl/polacy-maszeruja-z-brytyjskimi-narodowcami-przeciw-imigrantom-video/