Ryszard Petru pojawił się na antenie Polsatu News. Lider. Nowoczesnej twierdzi, że nie da się osiągnąć wszystkich celów jedynie za pomocą „pokojowych i sympatycznych” manifestacji, które ma organizować Komitet Obrony Demokracji. 

Ryszard Petru o swoich planach poinformował na antenie Polsat News. Uważa, że manifestacje KOD-u są potrzebne, aczkolwiek brakuje w nich niezbędnego ognia. Zapowiedział, że nadejdzie odpowiedni moment i na ulicach zobaczyć będzie można mniej pokojowe demonstracje.

– Jest możliwość protestów na ulicach miast, nie wyłącznie takich pokojowych i sympatycznych jak KOD-owskie, ale bardziej polityczne – mówił.

To oznacza, że będzie wiadomo, po co protestujemy. To muszą być protesty, które jednoznacznie sugerują, co jest złe i co trzeba zmienić, a nie wyłącznie o to, że ktoś jest przeciwko PiS-owi – dodał.

.Nowoczesna mocno zaangażowała się w kampanię przeciwko rządom PiS odkąd partia Jarosława Kaczyńskiego uruchomiła działania w sprawie Trybunału Konstytucyjnego oraz mediów.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: prostozmostu.net, Polsat News

Article source: http://pikio.pl/petru-proponuje-mniej-pokojowe-protesty/