Obywatelski patrol zatrzymał w Polsce Syryjczyka – BRAVO !!

Posted by miziaforum w dniu Luty 3, 2016

Zgorzelska „Grupa operacyjna Fenix” ujęła i przekazała Straży Granicznej nielegalnie przebywającego na terenie naszego kraju Syryjczyka. Sprawa wywołała niemałe kontrowersje.

Zatrzymany Syryjczyk /facebook.com

Fenix zajmuje się ochroną osób i mienia, a także przeprowadzaniem szkoleń dot. bezpieczeństwa czy organizowaniem pokazów.

Zatrzymanie Syryjczyka, do którego doszło 2 lutego, Fenix opisuje następująco:

„Około godziny 11:20 przy ulicy Traugutta na widok naszego patrolu młody mężczyzna pochodzenia arabskiego zaczął uciekać. Po ujęciu okazało się, iż jest on Syryjczykiem i przebywa nielegalnie na terenie naszego kraju, został przekazany SG ze Zgorzelca” – czytamy na Facebooku.

Część użytkowników przyklasnęła akcji, a część ją skrytykowała – jako bezprawną.

Grupa w ten sposób odpowiedziała na zarzuty:

„Bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematem, odpowiadając na pytania dlaczego i na jakiej podstawie prawnej został ujęty ten ‚biedny’ Syryjczyk zadawane przez przedstawicieli multi – kulti, odpowiadamy: czytajcie ze zrozumieniem tekst na widok naszego patrolu uciekał to po pierwsze, po drugie nie miał prawa pobytu na terenie RP, po trzecie to jest POLSKA a nie Niemcy i jak komuś się nie podoba i chce bronić ‚biednych imigrantów gwałcących w grupach kobiety’ wyjazd z kraju bo my bezczynnie patrzeć na to nie będziemy pajace” – zachowaliśmy oryginalną pisownię

http://fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-pogon-za-syryjskim-uchodzca-w-zgorzelcu-to-jest-polska-a-nie,nId,2139158#utm_source=pasteutm_medium=pasteutm_campaign=chrome

POLECAM LINK W ZWIĄZKU Z TĄ SPRAWĄ … I WIELU PODOBNYMI KTÓRE MOGĄ JUŻ ZA CHWILE ZATRUC POLAKOM ŻYCIE W POLSCE ..

 

Uwaga !! W SŁUBICACH MUZUŁMAŃSCY GWAŁCICIELE SZUKAJĄ OFIAR- informuje o zagrożeniu wojewoda !

 

 

You can leave a response, lub trackback from your own site.

Article source: https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/03/obywatelski-patrol-zatrzymal-w-polsce-syryjczyka-bravo/