Nie milkną echa napaści seksualnych w Kolonii. Jedno z nich trafiło do sieci i jest masowo udostępniane przez internautów. Przedstawia jeden z ataków, którego dokonali imigranci na Niemce.

Molestowanie, kradzieże, rzucanie petardami i gwałt. To wszystko działo się podczas sylwestrowej nocy, którą mieszkańcy Kolonii chcący bawić się pod dworcem oraz katedrą zapamiętają na długo. Grupa około 1000 mężczyzn zamieniła imprezę w horror.

Dowódcy niemieckiej policji oświadczyli, że nie ma dowodów, by za atakami stali uchodźcy. Przekonywano, że napaści dokonywali głównie imigranci z Afryki Północnej. Z niemieckimi dziennikarzami skontaktowali się policjanci pełniący służbę w sylwestrową noc, którzy przyznali, że zatrzymali aż 71 Syryjczyków ubiegających się o azyl. Rozpoczęło to gorącą dyskusję. Prawicowi publicyści potępili dowódców policji oraz burmistrz Kolonii, która proponowała wprowadzenie kodeksu zachowania dla niemieckich kobiet. Z drugiej strony, publicystka Newsweeka Renata Kim przekonywała, że zatajenie informacji o uchodźcach miało na cel zatrzymanie festiwalu nienawiści w prawicowych mediach.

W Kolonii odbyły się protesty. Antyimigrancka manifestacja została w części spacyfikowana przez oddziały policji, które użyły gazu oraz armatek wodnych. Happening urządziła szwajcarska artystka Milo Moira, która naga domagała się respektu ze strony imigrantów.

Poniżej zamieszczamy film z napaści. Agresorzy utrudniali nagrywanie, dlatego materiał jest w słabej jakości, aczkolwiek widać jak rozerwali ubranie Niemki i grupowo ją molestowali macając m.in po nagich piersiach, udając stosunek dociskając się do jej pupy i wsadzając ręce w majtki.

http://pikio.pl/tak-wygladala-jedna-z-napasci-seksualnych-w-kolonii-video-18/