– Jakby przez przypadek, wirus Zika rozszerza się w większości krajów, gdzie dostęp do aborcji jest bardzo ograniczony, zwłaszcza w krajach katolickich i konserwatywnych – stwierdziła Rebecca Gomperts, fundatorka i dyrektorka aborcyjnej organizacji Women on Web. Wskazała na Brazylię, gdzie mówi się o 4 tys. płodów podejrzanych o małogłowie.

 Holenderskie aborcjonistki wyślą w regiony zagrożone paczki ze… środkami poronnymi, stosowanymi do 12 tygodnia ciąży. Takie „usługi” organizacja świadczy już od dawna, oczekując od kobiet… „przekazania darowizny w wysokości 90, 80 lub 70 euro”. Aborcjonistki promują przy tym historie „szczęśliwych” kobiet, które przeprowadziły aborcję farmakologiczną.

 Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że „wirus Zika może rozpowszechnić się w sposób wybuchowy”. Zdaniem WHO w roku 2016 od 3 do 4 tys. ludzi zostanie zaatakowanych przez tego wirusa. Lobby proaborcyjne wykorzystuje każdą możliwą okazję.

Pch24.pl/KRESY.PL

Article source: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/lobby-aborcyjne-wykorzystuje-strach-przed-wirusem-zika&utm_source=rss&utm_campaign=rss