Paweł Kukiz, w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet, stwierdził, że ostatnie działania Prawa i Sprawiedliwości dotyczące przesuwania głosowań na godziny nocne to „bolszewickie traktowanie ludzi”.

W ubiegły piątek po południu parlament miał się zająć głosowaniem nad ustawą budżetową na rok 2016. Głosowania zostały jednak przełożone na późne godziny nocne, ponieważ prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński po południu odbierał nagrodę człowieka roku Gazety Polskiej. Nie wszystkim parlamentarzystom opozycji spodobało się dostosowywanie prac polskiego parlamentu pod jedną osobę.

Przesunięcie głosowań jest skandalem i bolszewickim traktowaniem ludzi. Mogę pracować od świtu do świtu, jeśli są ku temu ważne powody a nie wręczanie jakiejś nagrody – powiedział w Radio Zet, Paweł Kukiz.

Jak przekonywał muzyk „pycha kroczy przed upadkiem”.

Na zarzuty lidera Kukiz’15 odpowiedział Joachim Brudziński z PiS, który oświadczył za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że Paweł Kukiz podczas konwentu seniorów sam wyraził zgodę na przesunięcie godzin głosowania.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: radio zet / fakt

Article source: http://pikio.pl/kukiz-to-co-robi-pis-to-bolszewickie-traktowanie-ludzi/