Szefowa rządu Prawa i Sprawiedliwości, Beata Szydło, została wygwizdana przez część kibiców zebranych na finałowym meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Niektórzy konserwatywni publicyści przekonują, że gwiżdżącymi byli sami Niemcy, ponieważ można to poznać po „akcencie gwizdów”.

Jak informowaliśmy wcześniej, do incydentu z udziałem premier rządu PiS doszło podczas ceremonii wręczenia medali niemieckiej reprezentacji, która zwyciężyła w finałowym meczu Mistrzostw Europy w Krakowie (Niemcy pokonali Hiszpanów 24:17). Na widok wychodzącej na boisko Tauron Arena premier Beaty Szydło, część publiczności zaczęła gwizdać wyrażając swoją niechęć do polityk. Doszło do sporu dotyczącego tego, kto rzeczywiście gwizdał.

Incydent wzbudził wiele emocji wśród konserwatywnej części internetu. Konserwatywni internauci i publicyści przekonują, że gwiżdżącymi byli w większości niemieccy kibice. Jeden z czołowych konserwatywnych publicystów podzielił się nawet sposobem jak rozpoznał narodowość gwiżdżących.

fot. twitter
fot. twitter

 

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh,

Article source: http://pikio.pl/karnowski-premier-wygwizdali-niemcy-nie-polacy-ich-gwizd-ma-inny-akcent/