„Król coachingu powraca” przedstawiający się jako „żywa legenda”. Julian Chwalewski, który wsławił się zorganizowaniem policzkowania się nawzajem przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie znów wkroczył na niepewny grunt, jakim jest internet. Tym razem, podczas szkolenia tłumaczy zależności między piciem piwa a jedzeniem jabłka. Reklamuje go m.in „Jarosław Kuśniar”.

Julian Chwalewski, posługujący się pseudonimem „Proud”, uczestnik projektu „Model Alfa”, wsławił się w sieci zainicjowaniem policzkowania się przez studentów SGH w ramach zajęć z rozwoju osobistego. W internecie postawił na reklamę w postaci posługiwania się rekomendacjami od takich postaci jak… „Jarosław Kuśniar”. Proud przedstawiany jest w swoich filmach promocyjnych jako „największy nauczyciel XXI wieku” i „żywa legenda”. Ten drugi tytuł najprawdopodobniej nadał sobie sam, bo nikt, nawet wymyślony, się pod nim nie podpisał.

Z internetu można się dowiedzieć, że podczas jego szkoleń poznamy tajniki odchudzania się. Chwalewski pokazuje na tablicy, że konsumpcja piwa oddala nas od osiągnięcia celu jakim jest schudnięcie. I za to życzy sobie dużych pieniędzy. Jak widać są chętni. W swojej ofercie ma również takie atrakcje jak obóz „Sex camp”, podczas którego doradza jako, jak się przedstawia, „prawdziwy mężczyzna”. Twierdzi, że swoim klientom zdradzi wszystkie tajniki uwodzenia, przywództwa i wystąpień publicznych.

Złotą czcionką podkreśla swoje cytaty.

proud cytat

żywa legenda

kuśniar

pirowski

rutkowska

proud1

proud szkolenie

Tutaj scena z jabłkiem i piwem.

Chcesz mieć efekt, więc dlaczego się sabotujesz?Na cholerę starasz się w tak głupi sposób?!

Posted by Julian Chwalewski on 27 styczeń 2016

A to kultowa już scena policzkowania na SGH.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Article source: http://pikio.pl/krol-coachingu-powraca-piwo-to-na-co-ci-krwa-to-jablko-video/