Kraków: Słoweniec pogryzł i pobił małego chłopca. Wcześniej uciekł ze szpitala psychiatrycznego?

Dodane przez Lipinski

Opublikowano: Sobota, 06 lutego 2016 o godz. 10:10:24

 

Mężczyzna, który kilka dni temu napadł w Krakowie na czterolatka, którego pobił, pogryzł i wrzucił do śmietnika, to obywatel Słowenii. Prawdopodobnie wcześniej uciekł ze szpitala psychiatrycznego.

<!–


Czy podoba Ci si ten materia? –>
<!– –>

Opodatkuj się!

Słoweniec Martin L. usłyszał zarzuty uprowadzenia dziecka i usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na jego zdrowiu. Został tymczasowo aresztowany i trafił na obserwację psychiatryczną. Grozi mu do 10- lat więzienia. Mężczyzna był poszukiwany na terytorium Słowenii.

W miniony wtorek na oczach matki porwał chłopca jadącego na rowerze, pogryzł go i wrzucił do kontenera na śmieci, po czym zaczął dźgać go kijem. Chłopiec trafił do szpitala. W jego krwi odkryto ślady płynu borygo i pigułki gwałtu.

Wcześniej tego dnia, w który doszło do zdarzenia, w jednej z krakowskich restauracji awanturował się obywatel Słowenii. Przybyła na miejsce policja zatrzymała go i przewiozła do szpitala psychiatrycznego. Słoweńcowi udało się jednak stamtąd uciec. Prawdopodobnie to ten sam mężczyzna, który zaatakował chłopca.

Rmf24.pl/ rpl.pl / Kresy.pl


Article source: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/krakow-sloweniec-pogryzl-i-pobil-malego-chlopca-wczesniej-uciekl-ze-szpitala-psychiatrycznego&utm_source=rss&utm_campaign=rss