Jak dowiedziało się BBC, w Kolonii gdzie od czwartku trwa karnawał odnotowano już przynajmniej 22 przypadki ataków seksualnych. Wcześniej, podczas imprez sylwestrowych w Kolonii, grupa ponad 1000 muzułmańskich imigrantów zorganizowała masowe napaści seksualne na bawiące się kobiety. 

Z informacji zawartych w policyjnych raportach do jakich dotarło BBC, wynika że tylko w pierwszą noc po rozpoczęciu imprezy karnawałowej w Kolonii (która trwa tydzień), zanotowano przynajmniej 22 przypadki  napaści na kobiety o charakterze seksualnym. To znacznie więcej niż rok wcześniej.

Policja – w związku z wydarzeniami z Sylwestra, kiedy doszło do masowych ataków seksualnych i gwałtów na kobietach – podjęła specjalne środki ostrożności, które miały zapewnić bezpieczeństwo bawiących się w Niemczech kobiet. Dodatkowe patrole policyjne nie zniwelowały jednak występowania niebezpiecznego zjawiska nasilających się napaści seksualnych.

Podczas trwającego tydzień karnawału w Kolonii – jak szacują niemieckie władze – bawić się będzie ponad 1,5 miliona osób.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: tvp info / bbc

Article source: http://pikio.pl/kolejne-przypadki-atakow-seksualnych-w-kolonii/