Białe zęby sprawiają, że uśmiech przyciąga uwagę, twarz wygląda promiennie i po prostu młodziej. Efekt odmładzający wiąże się z faktem, że najbielsze zęby mamy we wczesnej młodości, z wiekiem i one się starzeją, tracą blask i stają się ciemniejsze. Oczywiście, naturalny kolor zębów nie jest jednakowy u wszystkich, niektórzy mają zęby o barwie kości słoniowej lub lekko popielate. Poza uwarunkowaniami genetycznymi i wiekiem na kolor zębów wpływa też w dużym stopniu codzienna higiena, a także nawyki żywieniowe. Zęby ciemnieją pod wpływem takich produktów jak kawa czy herbata, a także papierosy. Walkę o idealnie białe zęby musisz więc zacząć od zlikwidowania tych szkodliwych nawyków. Wsparcie zapewnią ci produkty do wybielania zębów w domu, w tym zasługujące na miano prawdziwych tytanów wybielania Idol White i Alta White.

Wybielanie zębów w domu: od czego zacząć?
Zanim sięgniesz po wybielającą pastę Idol White lub Alta White udaj się do stomatologa. Dentysta sprawdzi, czy zęby są zdrowe. Jego zadaniem jest też ich wstępne oczyszczenie, gdy zęby są pokryte dużą ilością kamienia. Dopiero tak oczyszczone zęby mogą być poddawane wybielaniu. Wówczas masz gwarancję, że substancje wybielające będą działały bezpośrednio na powierzchni zęba i dadzą spektakularny efekt.

Idol White – domowy sposób na perfekcyjnie białe zęby
Można nie cenić Kim Kardashian za jej dokonania, ale zęby ma olśniewająco białe. To zasługa Idol White, którego Kim została ambasadorką, bo zachwyciły ją efekty. Idol White to skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów w domu. Idol White ma postać przezroczystego żelu, który należy nanieść na umyte zęby i pozostawić na minutę. Stosowanie go dwa razy dziennie sprawi, że już po kilku dniach zauważysz efekty. Po całej kuracji zęby będą bielsze nawet o kilkanaście odcieni.

Alta White – błyskawiczne wybielanie zębów
Alta White to zestaw do domowego wybielania zębów o wyjątkowo szybkim działaniu. Już sześć dni wystarczy, by twoje zęby stały się białe i lśniące. Zestaw składa się z aplikatora oraz proszku wybielającego, jego stosowanie jest bardzo proste i nie zajmuje wiele czasu. Alta White daje tak samo dobre efekty, jak wybielanie zębów u stomatologa. Jest to też środek w pełni bezpiecznym, który nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Article source: http://feedproxy.google.com/~r/Naturalni/~3/k1WD_PQyn2s/