Dziś EUROPEJSKI BUNT PRZECIW MUZUŁMAŃSKIEJ DZICZY !

Posted by miziaforum w dniu Luty 6, 2016

WITAM DZIŚ W WIEKSZOŚCI STOLIC EUROPEJSKICH MIAST, A RÓWNIEŻ W WIELU SET MAŁYCH I DUŻYCH MIASTACH EUROPEJSKICH SĄ PLANOWANE WIELKIE POCHODY PRZECIW SPROWADZANIU DO EUROPY BLISKOWSCHODNIEGO MARGINESU SPOŁECZNEGO I KRYMINALISTÓW ..

NIE BENDE SI ROZWODZIŁ JAKA PRZYCZYNA DETERMINUJE BIAŁYCH EUROPEJCZYKÓW

OT PIERWSZY Z BRZEGU POWÓD …

Z WCZORAJ

22-letnia mieszkanka Kolonii została brutalnie pobita do nieprzytomności i zgwałcona. Podejrzany o atak to 17-letni uchodźca, który został ujęty w ośrodku dla azylantów.

Według informacji dziennika Bild Zeitung ofiara zidentyfikowała już sprawcę.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Imigrant-pobil-i-zgwalcil-kobiete-w-Kolonii,wid,18146801,wiadomosc.html?ticaid=1166e9

MAM ZDJECIA TEJ DZIEWCZYNY KTÓRE WYKONAŁ RATOWNIK MEDYCZNY I KRĄŻĄ W SIECI W NIEMCZECH … OCZYWIŚCIE OFIARA JEST NA NICH TAK POBITA ŻE NAWET POKAZANIE JEJ TWARZY NIE ZASZKODZI PONIEWAŻ NIE ZOSTANIE ROZPOZNANA PO WYLECZENIU , A BYC MOŻE ZUPEŁNIE ZMIENI WYGLAD TWARZY I TO NIE Z POWODU KAPRYSU TYLKO RAN SZARPANYCH I CIETYCH NA PRAKTYCZNIE CAŁEJ GŁOWIE …

WKLEIC FOTO ?

p.s w niemczech dziś poza pokrzykiwaniem i machaniem transparentami bdą podjte pewne kroki … 😉 narka spadam OBOWIAZKI WZYWAJĄ !!!

DZIŚ WIECZOREM ALE I W CIĄGU DNIA BEDE MOBILNIE DOSTEPNY NA BLOGU I UZUPEŁNIAŁ NA BIERZĄCO

You can leave a response, lub trackback from your own site.

Article source: https://miziaforum.wordpress.com/2016/02/06/dzis-europejski-bunt-przeciw-muzulmanskiej-dziczy/