Janusz Korwin-Mikke ma największy fanpage na Facebooku spośród polskich polityków. Po usunięciu strony Zbigniewa Stonogi, część internautów chce również, by z portalu zniknął fanpage lidera partii KORWiN. Czy tak się stanie? Czas pokaże. 

Internauci, którzy masowo zgłaszali stronę Zbigniewa Stonogo osiągnęli swój cel. Fanpage zniknął, a każdy kolejny jest również usuwany. W związku z tym, część internautów postanowiła usunąć stronę Janusza Korwin-Mikkego. Wydarzenie zorganizowane na Facebooku zostało zmienione na tajne, aczkolwiek to właśnie pod tym adresem grupują się internauci – www.facebook.com/events/1672038279748811/, którzy chcą zlikwidować fanpage liczący ponad 760 000 polubień.

Na wydarzeniu internauci chwalili się screenami, na których widać było zgłoszenia do administracji Facebooka. Zapraszali również znajomych, by robili to samo. Twierdzą, że wpisy na stronie Korwin-Mikkego są rasistowskie.

Przypominamy, że po serii zgłoszeń administracja usunęła m.in stronę Jarosława Kuźniara, który przeniósł się na Twittera.

korwin mikke1

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Article source: http://pikio.pl/chca-usunac-fanpage-janusza-korwin-mikkego-za-rasizm/